Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl obowiązującego prawa możesz wydzierżawić pojazd zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kraksy czy wypadku do czasu naprawy Twojego samochodu lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia data produkcji uszkodzonego pojazdu oraz w jakiej firmie jest ubezpieczony sprawca Kolizji.

Samochód zastępczy należy Ci się także jeżeli używasz auto do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów osobistych możesz wypożyczyć samochód zastępczy za darmo w Naszej wypożyczalni. Pod warunkiem że posiadasz prywatne pojazd którym każdego dnia dojeżdżasz do pracy, uczelni czy do sklepu lub do lekarza również należy Ci samochód zastępczy.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niezwykle często nie bez przyczyny wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują że pojazd zastępczy się nie należy! To oszustwo! Nie daj się wprowadzić w błąd! Przekręć do nas!

Towarzystwo ubezpieczeń sprawcy nie może nakazać bądź wyznaczyć konkretnej wypożyczalni skutkiem tego zawsze masz prawo wynająć samochód w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na wynajem „auta zastępczego” od warsztatu, który reperuje Wasze auto i rozlicza szkodę. W większości przypadków warsztaty proponują auta w okropnym stanie nie nadające się do użytkowania. Często są to samochody dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.